BİLETİNİ SEÇ, HEYECANA ORTAK OL!

Dünyanın en iyi altı CS:GO takımı ilk defa Türkiye’ye geliyor! Gel ve 250.000 USD tutarındaki rekorları kıran ödülü kazanmak için savaşacak Astralis, Cloud9, NIP, Virtus.pro, MIBR ve Türkiye’nin takımı Space Soldiers’ı yakında gör, takımını destekle! CS:GO BLAST Pro Series, dünyadaki en iyi espor takımlarını bir araya getirerek bir turnuva formatında oyunu ve takımları hayranlarına sunan bir organizasyondur. Tüm format canlı olarak TV ve dijital medyadan tüm dünyaya ulaştırılır ve en iyi canlı CS:GO deneyimini seyirciye yaşatır.Biletler hakkında bütün bilgiler ise bu sayfada.

 

BLAST Pro Series İstanbul için tüm biletler, www.mobilet.com üzerinden satılmaktadır.

BLAST Pro Series Türkiye - İstanbul

Blast Pro Series Turkiye Blast Zone VIP 600 TL Bilet

Blast Pro Series Turkiye 1. Kategori 160 TL CS:GO Bileti

Blast Pro Series 4. Kategori 90 TL Espor CS:GO Turnuva Bileti

Blast Pro Series Blastzone 1. Kategori 400 TL Espor Bileti

Blast Pro Series Turkiye 2. Kategori 135 TL Espor CS:GO Bileti

Blast Pro Series 5. Kategori 65 TL Espor CS:GO Turnuva Bileti

Blast Pro Series Turkiye Blastzone 2. Kategori 300 TL Espor Turnuva Bileti

Blast Pro Series Turkiye 110 TL Espor CS:GO Turnuva Bileti

Blast Pro Series 6. Kategori 50 TL Ucuz Espor CS:GO Turnuva Bileti

BİLETLERLE ALAKALI MERAK EDİLENLER

BLASTZONE VIP BİLETİ NELERİ KAPSAMAKTA?

Tüm BLAST Pro Serisi deneyimini tamamen yaşa! Bu biletlerle, Cuma öğleden sonra bize katılabilir ve dünyanın en büyük espor etkinliklerinden birinin arkasındaki özel dünyayı keşfedebilirsin! Seni son provaların yapılacağı Cuma günü alanda ağırlıyoruz ve bir sonraki gün yapılacak dünya çapındaki Counter Strike etkinliğinin provalarını birlikte ziyaret ediyoruz. 29 Eylül Cumartesi günü, sahnenin tam karşısında, arenadaki en iyi koltuklarda turnuvayı takip edeceksin. Desteklediğin takım ve oyuncularıyla bir araya gelerek onlarla özel bir alanda imza şansın olacak ve orada finale kalmayan takım oyuncularıyla birlikte olacaksın. İmzalar BLAST Pro Series Stand Off turnuvası sırasında ve sonrasında atılacak . Tabii ki, BLAST Pro Series Hediye Çantası sürprizleri ve heyecan dolu hediyeleri de senin olacak.

 

Hatırlatma: 28 Eylül Cuma günü yapılacak prova maçları sırasında, maçları takip etmeniz için herhangi bir ekran alanda yer almayacaktır. Yapılacak ufak ziyaret, turnuva düzeni ve takımlarla bir araya gelmek için değil, ertesi gün yapılacak dünya çapındaki espor etkinliği öncesi yapılan provalara göz atmak içindir.

BLASTZONE 1-2 KATEGORİ BİLETLERİ NELERİ KAPSAMAKTA?

Hiç bir zaman unutmayacağın bir BLAST Pro Serisi deneyimine hazır mısın? Bu biletlerle, Cuma öğleden sonra bize katılabilir ve dünyanın en büyük espor etkinliklerinden birinin arkasındaki özel dünyayı keşfedebilirsin! Seni son provaların yapılacağı Cuma günü alanda ağırlıyoruz ve bir sonraki gün yapılacak dünya çapındaki Counter Strike etkinliğinin provalarını birlikte ziyaret ediyoruz. 29 Eylül Cumartesi turnuva günü, BLASTzone’da aksiyona yakın olacaksın. Tabii ki, BLAST Pro Series Hediye Çantasının sürprizlerini ve heyecan dolu hediyeleri de senin olacak.

 

Hatırlatma: 28 Eylül Cuma günü yapılacak prova maçları sırasında, maçları takip etmeniz için herhangi bir ekran alanda yer almayacaktır. Yapılacak ufak ziyaret, turnuva düzeni ve takımlarla bir araya gelmek için değil, ertesi gün yapılacak dünya çapındaki espor etkinliği öncesi yapılan provalara göz atmak içindir.

TAKIM OYUNCULARINDAN NASIL İMZA ALABİLİRİM VE FOTOĞRAF ÇEKTİREBİLİRİM?

Dünyanın en büyük 6 CS:GO takımının oyuncuları ile tanışmak, fotoğraf çektirmek ve imza almak için BLASTZONE VIP(600₺) kategori biletini almış olmanız gerekmektedir.

KATEGORİ OTURMA DÜZENİ